Spektakliai

Kaip manote kokia yra sunkiausia spektaklio "statymo" dalis?

  1. Aktoriu parinkimas
  2. Finalas
  3. Nzn
  4. Scenografija
  5. geras siužetas ir jam tinkantys aktoriai
  6. Sustatymas
  7. Išmokti žodžius
  8. Režisūra, scenografija, viskas sunku ir malonu.
  9. parašyti scenarijų
  10. Temos, scenarijaus pasirinkimas