Spektakliai

Kaip manote kokia yra sunkiausia spektaklio "statymo" dalis?

  1. Mizanscenavimas
  2. ateit į repeticiją
  3. Darbas su aktoriumi ir repertuaras
  4. Idėjos radimas
  5. Viskas nelengva
  6. Priversti laiku vaidintojus išmokti tekstą mintinai
  7. Režisierius :)
  8. Žodžių mokymasis. Kai visi aktoriai turi gerai įsiminti savo žodžius.
  9. Scenografija
  10. Parinkti į roles artistus