Kaip manote kokia yra sunkiausia spektaklio "statymo" dalis?
- Pirma
- Oi
- Režisūra
- Sukurti reikiamą emociją
- Režisierius
- Režisūrinių užmojų ir finansinių galimybių derinimas
- Manau atrinkti gerus ir atsidavusius aktorius
- Scenografija
- režisūrinis sumanymas
- Režisieriaus fantazija.