Soliariumų ir saulės spinduliuotės poveikis odai

4. Jei soliariume nesilankote, parašykite kodėl ir pereikite prie 12 klausimo.

  1. Nesilankau nes kenkia odai.
  2. Man nereikia, gana natūralios saulės
  3. Nesilankau, nes manau kad man to visai nereikia.
  4. Norėčiau, bet vis neprisiruošiu. Taip pat pristabdo ir jo žala.
  5. Neįdomu
  6. Rupinuosi savo oda.
  7. Nes esu už naturalų įdegį ne soliariume, o gamtoje. Tiesiog netraukia ir kenkia odai.
  8. Kenksminga
  9. Nėra poreikio
  10. Nematau tikslo.