4. Jei soliariume nesilankote, parašykite kodėl ir pereikite prie 12 klausimo.
- Nesilankau nes kenkia odai.
- Man nereikia, gana natūralios saulės
- Nesilankau, nes manau kad man to visai nereikia.
- Norėčiau, bet vis neprisiruošiu. Taip pat pristabdo ir jo žala.
- Neįdomu
- Rupinuosi savo oda.
- Nes esu už naturalų įdegį ne soliariume, o gamtoje. Tiesiog netraukia ir kenkia odai.
- Kenksminga
- Nėra poreikio
- Nematau tikslo.