4. Jei soliariume nesilankote, parašykite kodėl ir pereikite prie 12 klausimo.
Kenkia odai
Nes manau, jog soliariumus gali atstoti saulė.
Nėra poreikio
Deginuosi natūraliai, žiemą atostogauju šiltose šalyse
Nes kenkia odai, vysto ligas bei sendina oda,
todėl specialiai i soliariumus neinu. Kartais, su visa reikiama apsauga vasaros atostogu metu pasikaitinu saulėje, šaltuoju metu laiku naudoju savaiminio idegio priemones, to užtenka.
Man tai nepatrauklu, nematau tikslo...
Todėl, kad kenkia. Nepasitikiu lempų kokybė.
Renkuosi savaiminio idegio kremus
Šiuo metu negalime, bet niekada nebuvau fanė, nepatinka tas "karsto" efektas, mieliau nusipurškiu įdegiu, arba pasimėgauju natūralia saule.Nemėgstu gal ir dėm to kad pirma patirtis buvo siaubinga per daug nudegiau, nors instruktorė patarė būent tiek laiko ten būti.