4. Jei soliariume nesilankote, parašykite kodėl ir pereikite prie 12 klausimo.
- Nemanau reikalinga
- Dėl sveikatos problemų
- Nesilankau Nes neturiu poreikio. Be to galvoju kad tai kenksminga ir tie spinduliai padidina vėžio tikimybę
- Pakanka saulės
- Manau, kad tai kenkia odai.
- Kazkaip neturiu poreikio
- Tai nėra sveika nei odai, nei visam organizmui.
- Nes idegis nebuna ryskus ir jokios naudos
- Poreikio nėra.
- Nematau prasmės