Nejaučiu poreikio
Bijau dėl soliariumo keliamos žalos
Nes manau, kad tai yra žalinga odai
Dar nesu išbandžiusi ir nelabai traukia, dėl poveikio odai, nes ne tik soliariumai gali paskatinti veziniu lasteliu atsiradima,bet ir sendina oda
Nes ir žiema sugebu idegt
Manau esu dar per maža
Nes ne pakeliu karščio
Norėčiau visai, bet kaskaip nzn nuo ko pradėt kaip elgtis ir pan.
Daug draugių turiu,kurioms po soliariumų plėmai ant veido atsirado
Nes tai nėra būtinybė ir kenkia sveikatai