Soliariumų ir saulės spinduliuotės poveikis odai

4. Jei soliariume nesilankote, parašykite kodėl ir pereikite prie 12 klausimo.

  1. Nejaučiu poreikio
  2. Bijau dėl soliariumo keliamos žalos
  3. Nes manau, kad tai yra žalinga odai
  4. Dar nesu išbandžiusi ir nelabai traukia, dėl poveikio odai, nes ne tik soliariumai gali paskatinti veziniu lasteliu atsiradima,bet ir sendina oda
  5. Nes ir žiema sugebu idegt
  6. Manau esu dar per maža
  7. Nes ne pakeliu karščio
  8. Norėčiau visai, bet kaskaip nzn nuo ko pradėt kaip elgtis ir pan.
  9. Daug draugių turiu,kurioms po soliariumų plėmai ant veido atsirado
  10. Nes tai nėra būtinybė ir kenkia sveikatai