Nemanu, kad reikia nenatūraliai gražintis, tai yra spinduliuotės intervencija į organizmą, ir neigiama.
Esu buvusi karta, bet nesu prieš soliariumus. Eičiau jei tik galėčiau. Negaliu kadangi esu per jauna.
Užtenka saulės
nes neturiu tiek metų, kad galėčiau lankytis
Manau jis nereikalingas.
Nematau prasmės.
Dėl žalos odai ir sveikatai
Nėra poreikio.
Labai jautri oda
Neaktualu