Nes nėra labai saugu, ir tai kenkia odai.
Nes skaičiau daug straipsnių, kuriuose įvardijama soliariumų žala.
Manau tai kenkia ir labai sausina oda.
Mėgstu saulę prie jūros
Esu šviesiaodė, turinti nemažai apgamų, todėl siliariumas man yra ypač kenksmingas.
dėl pigmento sutrikimo
Negalvoju,kad reikia.
Neturiu tam pinigų ir nenoriu
Internete nuolat kartojama, jog tai kenksminga. Tačiau norėčiau nors kartą išbandyti
nes nematau tam reikalo