23. Jei nesikreipėte pagalbos, dėl kokios priežasties?
- Pati susitvarkau
- Nemanau kad kazkas butu padeje. Neturejau kur issikraustyti is tevu. Dabar esu issikraustes.
- Tėvų smurto kontroliuoti neįmanoma, vaikino - atrodė taip normalu
- buvau vaikas, nebuvo įprasta pranešti apie tokius įvykius
- Išsprendžiau pati skyrybos
- Buvau dar tuo metu nepilnamete ir tiesiog bijojau