Smurtas artimoje aplinkoje

23. Jei nesikreipėte pagalbos, dėl kokios priežasties?

  1. Nes nepatyriau
  2. Tai buvo psichologinis smurtas tai niekur nesikreipiau o tiesiog po kurio laiko išsiskyriau
  3. Buvau vaikas ir nežinojau kur kreiptis
  4. Situacija buvo išspręsta skyrybomis
  5. Nes pati priėmiau, man tinkančius sprendimus, be kitų pagalbos ar įsikišimo.
  6. Nenorėjau kelti dar didesnių problemų.
  7. Tuo metu neatrode, kad tai smurtas
  8. dėl tėvo kreipiausi, bet mama norėjo užglaistyti ir dangstyti (tais laikais), o su vyru patys išsiaškinome
  9. Kadangi patyriau psichologinį smurtą, kai buvau vaikas, nesupratau, kad tai viena išsmurto formų ir galiu gauti pagalbos.
  10. Nes esu suaugusi, ir niekas nereaguotų, o tik pasijuoktų