Nes nepatyriau
Tai buvo psichologinis smurtas tai niekur nesikreipiau o tiesiog po kurio laiko išsiskyriau
Buvau vaikas ir nežinojau kur kreiptis
Situacija buvo išspręsta skyrybomis
Nes pati priėmiau, man tinkančius sprendimus, be kitų pagalbos ar įsikišimo.
Nenorėjau kelti dar didesnių problemų.
Tuo metu neatrode, kad tai smurtas
dėl tėvo kreipiausi, bet mama norėjo užglaistyti ir dangstyti (tais laikais), o su vyru patys išsiaškinome
Kadangi patyriau psichologinį smurtą, kai buvau vaikas, nesupratau, kad tai viena išsmurto formų ir galiu gauti pagalbos.
Nes esu suaugusi, ir niekas nereaguotų, o tik pasijuoktų