Smurtas artimoje aplinkoje

23. Jei nesikreipėte pagalbos, dėl kokios priežasties?

  1. buvau vaikas
  2. Gyvenant su tevais, esi nuo jų priklausomas, todėl galbūt vengiau bloginti esama situaciją. Netikėjau kad kas pasikeistų, vien dėl smurtaujancio zmogaus poziurio, kad tai laiko auklejimu
  3. Bijojau smurtautojo
  4. Dėl psichologinio smurto mažai sulaukiama pagalbos
  5. Neįmanoma įrodyti emocinio smurto
  6. nes buvau vaikas, taisnlaikais buvau pati kalta...
  7. Bijau likti be partnerio
  8. Nebijau
  9. Susitaikiau, gyvenau dėl vaikų,nežinojau ką daryti, susirgau depresija
  10. Visi sako, kad turiu puikų vyrą ir kad mūsų šeima tobula. Dėl to negaliu kelti į viešumą savo problemų.