23. Jei nesikreipėte pagalbos, dėl kokios priežasties?
Bijojau, kad kai sužinos, smurtaus dar labiau
Buvau jauna, pries 25 m. fizinis smurtas buvo priimtinas ugdymo budas
Galvoju skirtis
Buvau maža, nebuvo jokios pagalbos tik tėvų manipuliacijos pinkles. Tėvas gėrė alkoholį, mama vaistus. Dabar negeria abu, bet psichologinis smurtas labai stiprus, bendravimo nėra. Lankau terapija 5m.abejoju ar įmanoma pasveikti
Turiu asmenines naudos
Norėjau kuo greičiau viską pamiršti, bei baimė dar įtakojo