Kaip Jūs elgtumėtės, jeigu vieną dieną atsikėlę nejaustumėte kojų, nematytumėte ar negirdėtumėte garsų?
- Turbūt pasimesčiau ir šaukčiau.
- Išsigasčiau, nežinočiau ką daryti, kaip elgtis, bet susitaikyčiau.
- Eičiau žudytis
- Susitaikyčiau.
- Labai išsigąsčiau
- Išsigąsčiau bet poto susitaikyčiau su tuom ir toliau stengčiaus būt laimingu
- as pati turiu neįgaluma tai tikrai noreciau but sveika