Kaip Jūs elgtumėtės, jeigu vieną dieną atsikėlę nejaustumėte kojų, nematytumėte ar negirdėtumėte garsų?
Jausčiausi sugniuždyta.
+++
Siaubingai
kreipčiausi į gydytoją
pirmiausia apimtų panika
Aš net neisivaizduojiu, nes jeigu žmogus mato, girdi, gali vaikščioti, kalbėti tai čia yra dovana.
Blogai
Nežinau. Galbūt iš pradžių būtų panika, bet jei jau taip nutiktų, tai reiškia, kad taip ir turėjo būt. Aišku, po šiokios tokios panikos, kreipčiausi pagalbos į medikus.
Pasijusčiau blogai. Pasimesčiau. Pradžioj nežinočiau ką daryt, kaip elgtis, bet po kurio laiko, manau, susitaikyčiau su tuo.
Net neįsivaizduoju šito dalyko labai sunkiai , blogai , nežinau kas būtų tą dieną negaliu pasakyti .