Tsg kažkaip bandyčiau kad mane suprastu
Net nežinau, šokas būtų, bet susitaikyciau
Sunku pasakyti nes dar to nepajaučiau
Nzn panikuociau
Žinoma jausčiaus keistai ir tuo pačiu nejaukiai. Manau, kad net būčiau išsigandus tam tikram laikui.
Tikriausiai būčiau šoke ir pradėčiau isterikuoti. Būtent tai įsivaizduoju.
Labai liudeciau turbūt net verkciau bet stengciausi su tuo susitaikyti
Pradžioj supanikuociau, bet praėjus kažkuriam laikui, turbut susitaikyciau su esama situacija.
Kviesciau mama ir apsilankytums pas daktarus
Panikuočiau. Manau nepavyktų išvengti depresijos.