Šiuolaikinių žmonių požiūris į neįgaliuosius

Kaip Jūs elgtumėtės, jeigu vieną dieną atsikėlę nejaustumėte kojų, nematytumėte ar negirdėtumėte garsų?

  1. Tsg kažkaip bandyčiau kad mane suprastu
  2. Net nežinau, šokas būtų, bet susitaikyciau
  3. Sunku pasakyti nes dar to nepajaučiau
  4. Nzn panikuociau
  5. Žinoma jausčiaus keistai ir tuo pačiu nejaukiai. Manau, kad net būčiau išsigandus tam tikram laikui.
  6. Tikriausiai būčiau šoke ir pradėčiau isterikuoti. Būtent tai įsivaizduoju.
  7. Labai liudeciau turbūt net verkciau bet stengciausi su tuo susitaikyti
  8. Pradžioj supanikuociau, bet praėjus kažkuriam laikui, turbut susitaikyciau su esama situacija.
  9. Kviesciau mama ir apsilankytums pas daktarus
  10. Panikuočiau. Manau nepavyktų išvengti depresijos.