Jūsų manymu neigalus žmogus norėtų išsigydyti savo ligą? Kodel taip manote?
- Nevisi gali išgydyti negalią ypač psichikos.
- Manau kad taip. Nėra lengva gyventi su liga, tačiau niekada negali žinoti gal žmogaus manymu jam taip geraiu.
- Nes jiem nesmagu kaip kiti šaiposi ir panašiai nes jiem tai nepatinka kaip šaiposi žmonės
- Žinoma. O kuris norėtų būti neįgalus?
- Manau, kad priklauso nuo to kokią negalią turi tas žmogus
- Žinoma
- taip, nes liga nera malonumas