Jūsų manymu neigalus žmogus norėtų išsigydyti savo ligą? Kodel taip manote?
Manau kad neisgydoma jam ir rėjkia priimti tokį koks jis yra
Taip, nori būti kaip kiti
Manau taip nes gal norėtų sugrįžti į savo padeti.
Taip
Kai kurie galbūt ir norėtų, bet kiek esu skaičiusi interviu ar tekstų susijusių su neįgaliaisiais nė vienas iš jų nenorėjo pasveikti, jie nori būti tokie kokie yra, būti savimi. Bet taip kai kurie ir nori pasveikti, nori pamatyti pasaulį visai kitomis spalvomis.
Vienas galbūt norėtų, o kitas ir nenorėtų. Kekvienas turim savas nuomonės.
Manau kad taip nes gal jam jo trugdo
Todėl, kad turedamas negalią nesijaučia pilnaverčiu žmogumi.