Šiuolaikinių žmonių požiūris į neįgaliuosius

Jūsų manymu neigalus žmogus norėtų išsigydyti savo ligą? Kodel taip manote?

  1. Manau kad neisgydoma jam ir rėjkia priimti tokį koks jis yra
  2. Taip, nori būti kaip kiti
  3. Manau taip nes gal norėtų sugrįžti į savo padeti.
  4. Taip
  5. Kai kurie galbūt ir norėtų, bet kiek esu skaičiusi interviu ar tekstų susijusių su neįgaliaisiais nė vienas iš jų nenorėjo pasveikti, jie nori būti tokie kokie yra, būti savimi. Bet taip kai kurie ir nori pasveikti, nori pamatyti pasaulį visai kitomis spalvomis.
  6. Vienas galbūt norėtų, o kitas ir nenorėtų. Kekvienas turim savas nuomonės.
  7. Manau kad taip nes gal jam jo trugdo
  8. Todėl, kad turedamas negalią nesijaučia pilnaverčiu žmogumi.
  9. Ne nes jis yra unikalus
  10. Manau, kad dauguma norėtų nes būtų lengviau.