Šiuolaikinių žmonių požiūris į neįgaliuosius

Jūsų manymu neigalus žmogus norėtų išsigydyti savo ligą? Kodel taip manote?

  1. Žinoma norėtų. Pasijustu lygiaverčiu partneriu darbe, lygiateisiu asmeniu mokykloje, patirtų žymiai mažiau nuoskaudų, pažeminimų, nepriėmimų.
  2. +++
  3. Be abejo nori
  4. norėtų būti sveikas kaip ir visi
  5. turbūt
  6. Manau kad norėtu, nes pvz. jeigu žmogus nemato tai jis tikrai norėtu pamatyti pasaulį.
  7. Manau, kad norėtų. Todėl kad palengvetu gyvenimas
  8. Manau, kad norėtų, nes jie kartais patiria patyčias, į juos keistai žiūri ir apkalba, jie nelaiko savęs pilnaverčiais.
  9. Aš manau, kad nė vienam neįgaliajam nepatinka būsena, kurioj jie yra ir jie norėtų būti sveiki. Tai normalu. Todėl kad visi nori būti sveiki.
  10. Taip norėtų , nes turbūt jis irgi norėtų be ligos kaip kiti žmonės pavyzdžiui aš tai labai norėčiau jai sirgčiau