Šiuolaikinių žmonių požiūris į neįgaliuosius

Ką manote apie neįgaliuosius?

  1. Nemoku pasakyt, bet liūdnai, kad tokių žmonių yra, o galėtų nebūt.
  2. Žinoma jog jie žmonės kaip ir visi kiti tačiau reikia ir atsižvelgti ir į jų poreikius.
  3. Kad jiem labai yra sunku
  4. Kai pažįsti žmogų labai artimai nebematai jo negalios.
  5. Jie yra žmonės kaip ir visi kiti, todėl reikia gerbti ir juos
  6. Jie žmonės kaip ir mes
  7. tai žmones kurie nori taip pat buti bendruomenės dalimi