Šiuolaikinių žmonių požiūris į neįgaliuosius

Ką manote apie neįgaliuosius?

  1. Jie tokie patys žmonės, kaip ir sveikieji, jie taip pat turi širdį ir jausmus.
  2. +++
  3. Man ju gaila
  4. normalūs žmonės
  5. visi mes žmonės
  6. Aš manau, kad jie irgi yra žmonės ir negalima iš jų šaipytis, tyčiotis. Nes jie yra tiktais neįgalūs.
  7. Nieko blogo
  8. Jie yra tokie patys kaip ir visi kiti žmonės, su savais trūkumais ir privalumais. Kiekvienas iš jų yra unikalus ir nepaprastas.
  9. Manau, kad jie tokie pat žmonės, kaip ir sveikieji, tik turi kažkokių fizinių ar psichologinių trūkumų.
  10. Kad jie irgi žmonės ir nereikia atstumti juos , nes jie turi irgi širdį , jausmus .