Am beveik nieko
Nieko blogo
Tiesiog gaila žmonių bet ką jau padarysi toks jau likimas.
Nk blogo zmones kaip ir visi jie
Manau jie yra vieni stipriausių žmonių šiam pasauly, mes turėtumėme mokytis iš jų -būti gyvenime stipriems ir džiaugtis kiekviena minute.
Nežinau jie tiesiog žmonės ir man jie niekada netrugdo.
Manų kad jie yra paprasti žmonės
Man jie eiliniai žmonės, kaip ir visi kiti.
Jie istiesu yra labai geri ir nuosirdus zmones
Manau, jie labai stiprūs.