8. Ar manote, kad per dažnas naudojamasis išmaniaisiais įrenginiais gali būti liga? Kodėl taip manote?
- taip
- nemanau, čia tiesiog žmonės neturi gyvenimo
- Taip, dėl to, kad be telefono kiti net išbūti negali
- Manau jo nes tai pavirsta į priklausomybe
- Priklausomybe