Šiuolaikinių technologijų įtaka šiuolaikiniam žmogui
8. Ar manote, kad per dažnas naudojamasis išmaniaisiais įrenginiais gali būti liga? Kodėl taip manote?
Taip, nes tiesiog žmogus nebegali būt be telefono, panašiai kaip paranoja, kai nėra telefono šalia žmogaus
Taip, žinoma. Nes tampame priklausomi išmaniesiams įrenginiams, ne kiekvienas sugebėtu šiai dienai, visa diena išbūti be išmaniųjų irenginių ir pabūti su savim ir savo mintimis
Ne , nebūtų nereikėtų
Manau taip, jeigu žmogus negali iš rankų paleisti savo telefono
Nirmalu
Taip. Priklausomybė
Nes visada norisi sekti naujienas, pažiūreti kas ka ikele ir pan
Taip, tai labai įtraukia ir labai priprantama, su laiku vis daugiau ir daugiau praleisite laiko prie to
Nemanau. Dažnas naudojimasis išmaniaisiais įrenginiais gali būti naudingas dalykas.