Nemanau
Manau, kad taip
Kad liga nemanaj bet kad priklsusomybė tam yra tai sutinku. Bet dabar yra toks laikmetis . Jai neseksi visko nespeai gyventi :)
Taip , tai yra priklausomybė
Taip .priklausomybe
Taip,priklausomybe
Priklausomybė
Taip, nes tampi priklausomas nuo jo
Ne, taip nemanau, per dažnas naudojimasis tai nėra liga.
Taip, tai išsivysto į priklausomybę, kuri yra labai žalinga