Šiuolaikinių technologijų įtaka šiuolaikiniam žmogui

8. Ar manote, kad per dažnas naudojamasis išmaniaisiais įrenginiais gali būti liga? Kodėl taip manote?

  1. Priklausomybė, o ar ji liga - nežinau
  2. Priklausomybe
  3. Manau, kad taip, nes tu vis dažniau naudojiesi ir buni priklausomas nuo to
  4. Taip, tai yra priklausomybe
  5. Gal nzn
  6. Galbūt, nesu tikras.
  7. Taip kai prieina prie sveikatos arba socelinės žalos
  8. Taip, mobilieji telefonai kaip priklausomybė
  9. Taip, nes tai gali sukelti sveikatos sutrikimų.
  10. Ne