Userritreme
Vieša
Pranešti

Šešėlinė ekonomika Lietuvos žemės ūkio sektoriuje

Gerbiamas (-a) Respondente,

Nuoširdžiai dėkojame už tai, kad sutikote atsakyti į šios anketos klausimus.

Mykolo Romerio universiteto mokslininkės doc. dr. Rita Remeikienė ir prof. dr. Ligita Gasparėnienė rengia mokslo monografiją „Šešėlinė ekonomika Lietuvos žemės ūkio sektoriuje“, kurios tikslas – nustatyti priežastinius šešėlinę ekonomiką skatinančius veiksnius Lietuvos žemės ūkio sektoriuje. Jūsų dalyvavimas tyrime yra itin svarbus.  Jeigu pageidausite, Jums bus pateikti tyrimo rezultatai.

Samprata:

Šešėlinę ekonomiką žemės ūkyje galima apibrėžti kaip veiklą, apimančią žemės ūkio produktų gamybą ir apdorojimą, savo pagamintų ir apdorotų žemės ūkio produktų perdirbimą, maisto produktų gamybą ir šių produktų realizavimą, paskirstymą, vartojimą, o taip pat paslaugų žemės ūkiui teikimą (išskyrus maisto produktų gamybą iš ne savo pagamintų ir apdorotų žemės ūkio produktų ir šių produktų realizavimą), kai visa tai nėra vykdoma pagal formalius įstatymus bei nėra fiksuojama valstybinių reguliavimo institucijų.

1. Bendrųjų šešėlinę ekonomiką veikiančių veiksnių vertinimas ūkininkų požiūriu. Prašau nuo 1 (visiškai nepritariu) iki 5 (visiškai pritariu) balo įvertinkite bendruosius šešėlinę ekonomiką žemės ūkyje veikiančius veiksnius iš savo, pozicijos, atstovaujant Lietuvos žemės ūkio sektorių.
2. Specifinių šešėlinės ekonomikos lygį žemės ūkyje veikiančių veiksnių vertinimas. Prašau nuo 1 (visiškai nepritariu) iki 5 (visiškai pritariu) balo įvertinkite specifinius šešėlinę ekonomiką žemės ūkyje veikiančius veiksnius iš savo, pozicijos, atstovaujant Lietuvos žemės ūkio sektorių.
4. Šešėlinės ekonomikos žemės ūkyje prevencinių priemonių efektyvumo vertinimas Lietuvos atvejui, t.y. kurios iš išvardintų priemonės būtų veiksmingaiusios Lietuvoje.
6. Jūsų amžius:
7. Jūsų lytis:
8. Kokį ūkio tipą atstovaujate?
9. Kaip vykdote ūkininkavimą?

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų01541
Atsakymų0130

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »