Pedagogų požiūris į individualaus ugdymo(-si) metodų galimybes ikimokykliniame amžiuje.

23. Kodėl individualus ugdymas reikalingas ir naudingas?

  1. Vaikas labiau susikoncentruoja į turinį, veiklą.
  2. Išsiugdo elementariūs pažintinės veiklos gebėjimai, įgūdžiai, išmokstama bendrauti, būti savarankišku.
  3. Todėl, kad toks ugdymas pritaikytas individualiai pagal kiekvieno ugdytinio galias, ko bendrosios programos padaryti negali
  4. Dėl geresnių ugdymosi pasiekimų
  5. Geresni ugdymosi rezultatai
  6. Individuali pagalba vaikui
  7. Padeda vaikams ir pedagogams įgyti ir tobulinti savo asmenybę
  8. Padeda vaikams ir pedagogams įgyti ir tobulinti savo asmenybę
  9. Reikalingas ir naudingas, nes vaikai visi skirtingi, todėl ir užduotys turi būti paruoštos individualiai
  10. Kad vaikai galėtų lengviau, sklandžiau ir efektyviau mokytis