Paslaugų kokybės stiprinimas bendrojo lavinimo mokyklose

Laba diena, esu Kauno technologijos universiteto, viešojo administravimo magistro I kurso studentė. Šiuo metu atlieku tyrimą ištirti kaip mokyklos darbuotojai vertina savo organizacijos veiklą taikant naujojo viešojo valdymo principus.

Nuoširdžiai dėkoju už Jūsų laiką.

Ši anketa yra anoniminė ir konfidencialumas garantuojamas.

Rezultatai yra viešai prieinami

Jūsų lytis:

Jūsų kvalifikacijos lygis

Kiek metų dirbate mokykloje?

Ar priklausote profesinei sąjungai?

Ar anksčiau esate dirbę privačiame sektoriuje?

Naujojo viešojo valdymo principų taikymas Jūsų organizacijoje. ✪

Viešai nerodomas
Neturiu nuomonėsLabai nepritariuIš dalies nepritariu.Iš dalies pritariu.Labai pritariu
Mokyklos administracija kviečia prisidėti darbuotojus prie planų ir strategijų kūrimo ir vystymo.
Mokyklos darbuotojai žino mokyklos tikslus, yra informuoti apie jos rezultatus.
Mokyklos administracija priimant svarbius sprendimus orientuojasi į visas grupes t.y. darbuotojus, mokinius, tėvus, kitas grupes.
Mokyklos administracija užtikrina veiklos skaidrumą, demokratines procedūras.
Mokyklos administracija konkurenciją su kitomis mokyklomis laiko pozityviu dalyku.
Mokyklos administracija labiau orientuojasi į turimą biudžetą ir jo paskirstymą, ne į mokymo rezultatų kėlimą.
Mokyklos administracija įvertina mano įgūdžius ir žinias siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę.
Mokyklos administracija dažnai kviečia darbuotojus individualiems pokalbiams darbo rezultatams aptarti.
Mokyklos administracija dažnai įsitraukia į kasdieninius darbus, siekiant padėti ir skatinti mano efektyvumą.