Paslaugų kokybės stiprinimas bendrojo lavinimo mokyklose

Laba diena, esu Kauno technologijos universiteto, viešojo administravimo magistro I kurso studentė. Šiuo metu atlieku tyrimą ištirti kaip mokyklos darbuotojai vertina savo organizacijos veiklą taikant naujojo viešojo valdymo principus.

Nuoširdžiai dėkoju už Jūsų laiką.

Ši anketa yra anoniminė ir konfidencialumas garantuojamas.

Jūsų lytis:

Jūsų kvalifikacijos lygis

Kiek metų dirbate mokykloje?

Ar priklausote profesinei sąjungai?

Ar anksčiau esate dirbę privačiame sektoriuje?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą