35
Laba diena, esu Kauno technologijos universiteto, viešojo administravimo magistro I kurso studentė. Šiuo metu atlieku tyrimą ištirti kaip mokyklos darbuotojai vertina savo organizacijos veiklą taikant naujojo viešojo valdymo principus. Nuoširdžiai...