Paslaugų kokybės stiprinimas bendrojo lavinimo mokyklose
Laba diena, esu Kauno technologijos universiteto, viešojo administravimo magistro I kurso studentė. Šiuo metu atlieku tyrimą ištirti kaip mokyklos darbuotojai vertina savo organizacijos veiklą taikant naujojo viešojo valdymo principus.
Nuoširdžiai dėkoju už Jūsų laiką.
Ši anketa yra anoniminė ir konfidencialumas garantuojamas.