8. Mokslininkai prognozuoja, kad pasaulis su viruso pandemijomis gali susidurti dar ne kartą. Ar virtualus mokymasis gali tapti mūsų neišvengiama ateitimi? Kokias pamokas turėtume išmokti besiruošdami ateinančioms krizėms?
Manau vrtualus mokymasis visais laikais buvo aktualus.Ateityje tikrai dar susidrusime su tokiais atvejais kai mokymosi procesas bus sutrigdytas ir turesime griebtis nuotolinio mokymosi.
Jog reikia nenuleisti ranku.
Planuoti laiką, komunikuoti ir bendradarbiauti, stengtis viską kuo labiau supaprastint (mokymksi planus, pačią platformų sistemą)
Valstybė turi aprūpinti mokinius KOKYBIŠKOMIS IKT, sudaryti realias sąlygas tobulintis pedagogams, jeigu nori jaunimo kompiuterinio raštingumo.
Mokyti mokinius IT nuo pirmos klasės, ir rimtai, o ne imituojant. Dabar toks mokymas dažnai vyksta be kompiuterių. Visus vaikus aprūpinti kompiuteriais ar planšetėmis.
Nuotolinis mokymas geriau negu nieko, tačiau ugdymosi kokybės neverta tikėtis.
Virtualus bendravimas gali tapti mūsų neišvengiama ateitimi. Tam reikia ruoštis. Manau, kad jau išmokome dirbti su įvairiomis platformomis, įgijome gebėjimų ir ateinančios krizės tikrai nebaisios.
Manau,kad kitą kartą jau nebus taip sunku.
Manau, kad virtualus mokymasis tikrai gali tapti net įprastas ateityje. Turėtume išmokti geriau suprasti vieni kitus.