7. Kaip manote, koks bendravimas bei paslaugos „gyvesnės“? Ar galima perkelti viską į virtualią erdvę? Ar „gyvas“ bendravimas yra savaime vertybė?
- Negalima. Berdavimas gyvai yra vertybė, kurios nereikia pamiršti.
- Manau kad dalį dalykų galima perkelti į virtualią erdvę, bet bent jau pusė turėtų vykti gyvai. Manau, kad gyvas bendravimas - didelė vertybė.