Būtent - visko perkelti į nuotolinę erdvę neįmanoma.
Gyvas bendravimas visada bus vertybė, bet karantino sąlygomis galima bendrauti virtualiai.
Tik gyvas bendravimas,jei ši vertybė dings,tai kas liks žmonijai?
Gyvas bendravimas niekuo nepakeičiamas.
Aišku ,,gyvas" bendravimas yra vertybė.
Man bendravimas nėra svarbus.
Gyvas bendravimas yra vertybė.
Tik už "gyvą" bendravimą!
Manau, kad vertybė.
Aš už gyvą bendravimą. Jokios technologijos to nepakeis, tačiau reikalui esant padeda eiti pirmyn.(karantino metu)