Nuotolinis mokymasis

7. Kaip manote, koks bendravimas bei paslaugos „gyvesnės“? Ar galima perkelti viską į virtualią erdvę? Ar „gyvas“ bendravimas yra savaime vertybė?

  1. Bendravimas su vaizdu. Visko ne, net sėdint prieš kameras visi esame skirtingose vietose ir tai jaučiasi. Tikrai taip.
  2. Nežinau, bendraujame su kameromis, net nežinau ar yra koks skirtumas.
  3. Gyvas bendravimas yra be galo vertingas dalykas, kurio jokios internetinės platformos niekada nepakeis.
  4. Žinoma, vertybė, tačiau kaip ir viskas gyvenime - su saiku. Kartais yra daug patogiau greitai susiskambinti virtualiose erdvėse
  5. Gyvas bendravimas būtinas
  6. Taip, gyvas bendravimas, tiek santykiuose, tiek mokyme yra žymiai svarbesnis ir kokybiškesnis. To niekaip neįmanoma pakeisti jokiais virtualumais.
  7. Gyvp bendravimo ir juo gaunamu emociju, ziniu nepakeis virtuali erdve.
  8. Tai zinoma yra savaimine vertybe. Niekaip negalima perkelti viską į vitualią erdvę, nes kai kurie dalykai neteks prasmės. Pavyzdziui mane nuotolinis bendravimas slegia,labai truksta gyvo kontakto su mokytojais ir draugais,praradau motyvacija
  9. Bendravimas gyvai, papraščiausiai yra greitesnis, aiškesnis. Manau kad į virtualią erdvę perkelti įmanoma, tačiau tai reikia planuoti ir tam gerai pasiruošti, o dabar sprendimai priimami skubotai arba išvis nepriimami.
  10. Negali visko perkelti. Gyvas bendravimas yra vertybė savaime