6. Kaip manote, ar mokykloms mokymosi procesų perkėlimas į virtualią erdvę yra sudėtingesnis nei universitetams? Kodėl?
Manau kad studentai sąmoningesni nei mokiniai, ypač jaunieji, todėl iš šios perspektyvos dėstytojams turėtų būti lengviau dirbti nei mokytojams.
Sudėtingesnis, nes universitetų dėstytojai jau turi patirties nuotolinio dėstymo, be to jau turi savo platformas, kurios jau išbandytos. Plius žmonės (studentai) yra sąmoningesni, nereik žiūrėt, kiek jie mokosi, nes tai nuo paties žmogaus priklauso
Nėra sudėtingesnis, kadangi dauguma moka naudotis kompiuteriais.
Taip,daug sudėtingesnis mokykloms. Pirma - maži vaikai dar nemoka tiek naudotis išmanybėmis. Vyresnio amžiaus mokytojai - taipogi.
Universitetai pažangesni savo technologijomis. Studentai ir taip yra ugdomi mokytis savarankiškai.