Nuotolinis mokymasis

6. Kaip manote, ar mokykloms mokymosi procesų perkėlimas į virtualią erdvę yra sudėtingesnis nei universitetams? Kodėl?

  1. Taip, sudėtingesnis, nes studentai suaugę, savarankiški ir sąmoningi. Mokiniai dar stokoja šių savybių.
  2. Sudėtingesnis dėl nesavarankiškos auditorijos. Jaunesniems būtina tėvų pagalba norint prisijungti, išsiųsti darbą, dalyvauti tiesiogiai pamokoje.
  3. Taip, mokyklos (didžioji dalis) neturėjo čia jokios patirties.
  4. Taip sudėtingesnis, pradinukai ne visada gali savarankiškai tvarkytis.
  5. Žymiai sudėtingesnis,nes studentai ir taip jau naud.įv.platformomis,o vaikai nemoka,ypač pradinukai.
  6. Taip. Universitetuose mokosi suaugę ir sąmoningi žmonės, o mokiniai nesavarankiški, linkę meluoti, gudrauti, apgaudinėti.
  7. Mokykloms,nes mokiniai nemoka planuoti laiko.
  8. Nežinau, universitete dar nesimokiau.
  9. Pakankamai sudėtingas, nes mokiniai mažesni (jaunesni amžiumi) ir neturi tiek mokėjimų ir įgūdžių.
  10. Šiek tiek TAIP, nes pirmiausia turi būti gera bazė, informacinių technologijų specialistai, kurie padėtų ir užtikrintų, kad viskas eitų sklandžiai. Taip pat ir mokytojų mokymas, ypač vyresnių (55 ir daugiau)