Nuotolinis mokymasis

6. Kaip manote, ar mokykloms mokymosi procesų perkėlimas į virtualią erdvę yra sudėtingesnis nei universitetams? Kodėl?

  1. Manau, kad taip, nes kai kurie universitetai jau yra bent kiek nors prisitaikę prie nuotolinio mokymo, o taip pat, universitete ir taip daugiau darbo turi įdėti pats studentas, o ne dėstytojas (dėstytojas turi tiesiog išdėstyti savo paskaitą ir galbūt atsakyti į klausimus, o tai atrodo paprasčiau nei mokytojams vesti pamoką mokiniams).
  2. Sunku pasakyti, nes neturiu pavyzdžių, tačiau esu girdėjusi, jog universitetams sekasi prasčiau.
  3. Taip. Moksleivių yra daug mažų, kurie nemoka, nesupranta, kas atsiunčiama ir kaip. Studentam viskas aiškiau. Mokyklos mažiau turi patirties siunčiant užduotis internetu.
  4. Nemanau
  5. Iš dalies - taip. Mokiniai dar mokosi pagrindinę, "pamatinę" informaciją, o universitete studentai tą informaciją pritaiko savo sričiai ir gilina žinias būtent tam tikrose srityse.
  6. Manau priklauso nuo studijų programos, manau mokykloms nėra taip sudėtinga persikelti į virtualią erdvę kaip pvz gyvybės mokslų studijoms, kurios reikalauja praktinių darbų laboratorijoje (Mokyklos tiesiog susireikšmina ir viską nereikalingai apsunkina)
  7. Taip ir ne. Taip, nes daug dalykų(skirtingų sričių), ne, nes universitete dėstomas dalykas žymiai sunkiau išsiaiškinamas.
  8. Sudėtingesnis, nes mokykloje mokomieji dalykai skirtingesni, daugiau mokinių ir mažiau mokytojų.
  9. Visiems salygos pereiti mokytinis virtualiai vienodos.
  10. Manau ,kad taip. Ypač sunku manau yra pradinėse mokyklose besimokantiems vaikams ir jų tevams nes jiems sunku išlaikyti dėmesį,kažko išmokti.Taaip pat didelis krūvis tenka daugiavaikių šeimų tevams kuriems reikia surasti priemones jog nuotolinis mokymasis butu pasiekiamas visiems ju vaikams.