Nuotolinis mokymasis

3. Ar susiduriate su iššūkiais? Jei taip - kokiais?

  1. Kartais tamo trikdžiai, interneto trikdžiai
  2. Ne, nesusiduriu.
  3. Viskas neblogai, kai mamai nereikia į darbą, bet kai reikia, jaučiama įtampa ir neteisybė, kad privalai dirbti dar ir mokytojos darbą už kurį algą tai gauna - mokytoja. Pirmokas dar nesugeba perskaityti ir suvokti užduočių ar dirbti vienas savarankiškai. Taip pat buvo iššūkis prisijungti prie visų el. platformų ir susigaudyti kaip kas veikia. Būtų puiku jei viskas vyktų per vieną platformą ir nereiktų mokytis keturių skirtingų. Labai daug užima laiko surankioti kur kokie užduotis pateikta, ką atlikai ir ko dar ne.
  4. Neišmanymu. Nenoriu padirbėti naujoje erdvėje.