Nuotolinis mokymasis

3. Ar susiduriate su iššūkiais? Jei taip - kokiais?

  1. Nesusiduriu
  2. Didžiausias iššūkis buvo organizuoti mokymosi procesą, aprėpti viską. Dabar darbas jau vyksta
  3. Mokinių ir mokytojų krūvio optimizavimas, grįžtamasis ryšys, tėvų adekvatus reagavimas į pokyčius.
  4. Pirmomis dienomis strigo dienynas, eduka.
  5. Kol išmokau zoom😂
  6. Drastiškas persikėlimas į kitas aplinkas jau yra iššūkis
  7. Iššūkių tikrai netrūksta ,tai neprisijungia mokiniai užmiršta slaptažodžius.Dirbu po 12val., nes daug darbų tikrinti reikia, kad gaučiau grįžtamąjį ryšį. Pasiruošimas pamokoms reikalauja daug laiko.
  8. Taip, laiko trūkumas (būdama vienoliktoke, baiminuos, kad nepasiruošiu gerai egzaminams, nes į12 klasę nukris 11 klasės kursas)
  9. Darbų tikrinimas (sąsiuvinių, pratybų)
  10. Taip. Nors įvairios programos man ne naujiena, dirbau su jomis ir anksčiau, tačiau streso išvengti neįmanoma. Daug teko praleisti prie kompiuterio atnaujinant žinias, interneto trikdžiai, tėvų nepagrįsti reikalavimai ir nepasitenkinimas (bent pradžioje) varė į neviltį.