Nuotolinis mokymasis

3. Ar susiduriate su iššūkiais? Jei taip - kokiais?

  1. Komunikacijos trūkumas, trūksata sąveikos su dėstytojais, mokytojais.
  2. Ilgas būvimas prie kompiuterio.
  3. Per didelis programų skaičius, nesureguliuota pamokų tvarka
  4. Nesusigaudymas platformose, pamokų planuose. Dėl to po truputį dingsta motyvacija mokytis.
  5. Visas kokybiškai organizuojamas nuotolinis ugdymas- iššūkis.
  6. kartais mokiniams sunku prisijungti, nėra garso ar vaizdo. Kai kurie mokiniai turi vyresnius brolius ar seseris, tad tenka dirbti su telefonais, tada negali prisijungti prie kitų platformų pvz, SMART online, negalime kartu atlikti užduočių.
  7. Žinoma, kad taip. Perdėta tėvų pagalba. Yra tėvų , kurie dalyvauja pamokose realiu laiku ir dirba sufleriais.
  8. Taip susiduriame. Norint kokybiškai dirbti reikia gero kompiuterio, gero ryšio, gebėjimo dirbti. Dirbti galima išmokti. Šiuo metu organizuojama daug seminarų, tik reikia tinkamai juos pasirinkti.
  9. Pagrindinis iššūkis-įvaldyti naujas nuotolines pltaformas.
  10. Nepasimesti tarp užduočių, laiškų, suspėti viską padaryti laiku, stengtis kokybiškai viską išmokti ir suprasti savarankiškai.