Galėtų būti daugiau notarų biurų.
Kad suteiktų daugiau reikiamos informacijos.
Nieko nesiūlysiu...
Neturiu ką pasiūlyti, nes paslaugų kokybe buvau visiškai patenkintas
Dokumentų siuntimas el.paštu ir internetinė komunikacija.
Bendravima su zmogumi paprasta sneka o me terminais
Suprasti žmogų ir kuo greičiau padėti.
Seniai lankiausi, todėl nžn dabartinės padėties ir negaliu komentuot
.
Daugiau dirbti nuotoliniu būdu.