Ką dar ir kodėl norėtumėt pasiūlyti notarų biurams, kad jų teikiamos paslaugos būtų dar kokybiškesnės ir lemtų dar didesnį jūsų poreikių patenkinimą?
daugiau žmogiškumo, supratimo
žmogiškumo
Lankstesnio grafiko reiktų
Bendradarbiauti su klientais, isklausyti ju poreikius, isigilinti i situacija. Stengtis paslaugas suteikti kaip imanoma greiciau
Daugiau paslaugų teikti nuotoliniu būdu. Ilgesnis darbo laikas galėtų būti.
Netikslinga kazka siulyti, viskas tenkina
Nežinau.
Darbo valandu prailginimas zmonems kurie negali atvykti darbo valandu metu nes patys dirba. Ir bendravimas elektroniniu pastu susipazinimas su dokumentais zmonems gyvenantiems uzsieny ar negalintiems atvykti i notaru biura
Kiek įmanoma dirbti nuotoliniu būdu.
Visi trūkumai pasireiškia praktiškai atliekant paslaugą. Reikėtų juos pašalinti. O čia jau priklauso nuo notarų sugebėjimų.