Notaro teikiamų paslaugų vertinimas

Ką dar ir kodėl norėtumėt pasiūlyti notarų biurams, kad jų teikiamos paslaugos būtų dar kokybiškesnės ir lemtų dar didesnį jūsų poreikių patenkinimą?

  1. Labai dažnai reikia lankytis pas notarą kelis kartus dėl vienos paslaugos. Turėtų vartotojas būti informuotas konkrečiai, kokie dokumentai reikalingi gauti vieną ar kitą paslaugą. Kad nereikėtų kelis kartus lankytis.
  2. Manau,kad mūsų notarų biurams nieko netrūksta.Linkiu didelės sekmės.O parkingas,tai jau miestą valdančios struktūros kompetencija.
  3. Kad notere sudėtingiems atvejams pati imtųsi atsakomybę arba tikrintų kaip nepatyrę darbuotojai dirba. Buvau nusivylus 2-uojo notarų biuro paslaugomis.
  4. Daugiau Šypsotis
  5. Negaliu
  6. Galimybė komunikuoti internetu
  7. Nieko
  8. Pigesnius vizitus
  9. Paruošti dokumentus ir atsiųsti susipažinti el.paštu, po to aptarti susitikus paskirtam laikui..
  10. Neturiu pasiūlymų