Mobilieji telefonai mokymosi procese

5. Trumpai pagrįskite 4 klausimo atsakymą

  1. Jeigu telefone randu kažką tikrai atkreipiančio dėmesį labiau nei mokytojas tada trukdo,tačiau jeigu ten nėra nieko gero tai spėju abu darbus vienu metu atlikti.
  2. Aš jo beveik nenaudoju, o kai kartais "išsitraukiu", tai tik svarbiu tikslu, ir tai truputį nukreipia dėmesį nuo pamokos, bet trumpam laikui.
  3. Nukreipia dėmesį nuo dėstomo dalyko ir išblaško.
  4. kai nera ka veikti netrukdo, bet kai kasnors paskambina rimtos pamokos metu tada demesys nukrypsta i telefono puse
  5. Manau tai priklauso nuo mokynio.
  6. Kartais pakėlus akis nuo telefono nesuprantu kas vyksta pamokoje
  7. Nezinau
  8. parašo kažkas, dažniausiai tas trukdo.
  9. Labai trukdo, kai klasiokai naudojasi telefonais, dėl to susilaukia daug pastabų ir sutrukdo mokymąsi.
  10. Jį naudoju turėdama laisvą minutėlę, ar kai prireikia ką nors "pagūglinti". Tai darau su saiku, ir mano susikaupimo mobilusis telefonas neveikia.