Neįdomi ir mažiau aktuoli pamoka sukelia norą išsitraukti telefoną ir (prastumti laiką).
Tai priklauso nuo manęs ,jei nekreipiu dėmesio ir netrukdo.
Tiesiog ne
Pamokos metu išjungiu telefono garsą ir internetą.
Nes tai neblaski mano demesio
Nenaudoju jo visą laiką, todėl man susikaupti netrukdo, naudoju jį tik išskirinais atvejais, kai man būtinai reikia.
Nukreipia demesi
Jis kaip pagalbinė priemonė pamokoje.
Naudoju mobilu kai reikia. Kartais mokytoja prašo surasti info. Kitai atvejais telefoną išjungiu.
Nevisada trukdo.