Na, iš tikrųjų, aš tikrai suprantu, kad pamokų metu nevalia naudotis mobiliuoju, reikia gerbti mokytoją. O ir mokytis noriu.. Telefone "prasėdėti"galiu namuose,per atostogas ar bet kada. Susikaupimui jokios reikšmės neturi.
netrugdo visiskai
Netrugdo, nes žinau kada juo reikia naudotis o kada reikia susikaupt ir paklausyt
Priklauso kas ji naudoja, ar klasiokai ar pats tu. Na jei pats zmogus naudoja, tai nemanau,jog jam tai trukdo. Bet jei bendraklasiai, tai gali trukdyti kai jie klauso muzikos ar rekia zaisdami kazka