Mobilieji telefonai mokymosi procese

5. Trumpai pagrįskite 4 klausimo atsakymą

  1. mes ne idiotai, suprantame kad reikia mokytis ir mobilujį telefoną naudojame tik tada kai reikia
  2. Nes as juo nesinaudoju pamokų metu.
  3. Ant tiek yra priprantama prie telefono, kad įmanoma vienu metu ir naršyti telefone ir įsiklausyti į mokytojo dėstomą medžiagą.
  4. Netrukdo, nes aš mokykloje retai jį naudoju
  5. Asmeniškai, aš naudojuosi telefonu tik tada, kai tai yra būtina, t.y. kai mokytojas leidžia ieškoti informacijos, tačiau, kai mano suolo draugai pradeda naudotis telefonu be priežasties, neseka pamokos, o vėliau klausinėja - tai labai trukdo susikaupti...
  6. Dazniausia jis netrukdo, bet buna atveju, kai nori pamokoje susikaupti, bet negali.
  7. nu ne
  8. Kartais gerai surasti reikiamos informacijos, bet daznai trukdo susikaupti ir klausytis
  9. netrukdo, nes nenaudoju
  10. nes nesinaudoju juo pamokosio, kuriose reikia susikaupti ir yra įdomu