Lietuvos policijos pareigūnų įvaizdis visuomenėje

Kaip reagavo, elgėsi ir kokias priemones naudojo pareigūnai jūsų patirtyje (asmeninėje, aplinkinių)? Plačiau papasakokite situaciją.

  1. Ramiai sedejom su kompanija, gavom duju ir issiskirstem. :)
  2. Su manimi visais atvėjais buvo elgiamasi labai mandagiai ir profesionaliai.
  3. Padėjo išsiaiškinti kaltuosius painioje eismo įvykio situacijoje, patys pasisiūlė užpildyti eismo įvykio deklaracijas. Kitoje situacijoje maloniai elgėsi tiek su pranešėjais, tiek su asmeniu kuris kėlė sau ir kitiems asmenims pavojų.
  4. Nuramino netekus teisių, paauklėjo, nukreipė procesiniais klausimais, mandagiai bendravo.
  5. Sustabdę automobilį patikrinimui, buvo nemandagūs , pagal įstatymų numatytą tvarką nepristatė . Nepasakė nei pavardės, nei užimamų pareigų :.
  6. Stengėsi įbauginti
  7. Nelabai žinau, bet buvo mandagūs
  8. Nesigilino į situaciją, nepasiulė sprendimo būtų, stengėsi užtempti laiką neduodami jokių nurodymų, paliko įvykio vietą konkrečiai nepasakę ka daryti toliau.
  9. Buvau prisidirbęs pora kartų, tai labai nustebino pareigūnų profesionalumas. Labai greitai mane išrišo, gailėjausi, todėl bausmės didelės nebuvo. Patiko, kad buvo atsižvelgta į abiejų pusių interesus ir ieškota lengvesnės bausmės nepilnamečiui.
  10. Paaiškino situacijos svarbą, supažindino su įstatymais. Maloniai bendravo, suteikė reikiamą pagalbą.